Reference

  • Pochozí chodníky VGP Horní Počernice

    Speciální aplikace PP roštů jako obslužných chodníků na střechách VGP v Horních Počernicích s cílem minimalizovat nebezpečí poškození tepelné izolace, nároky na údržbu, a zároveň zachovat estetickou kvalitu řešení. Originální technické řešení vzniklo ve spolupráci s realizační společností Testa.

  • Tekutá izolace Kemperol - Avon Rudník

    Aplikace tekuté hydroizolace Kemperol ve spojení s PVC hydroizolací Sikaplan 15G - překrytí degradované stříkané PUR izolace. Izolace Kemperol byla použita na složité detaily vzduchotechniky - obtížně přístupné, nepravidelné a pomocí fólie prakticky neopracovatelné - a to při plném provozu vzduchotechniky. Realizace firma POPAS CZ.

  • Regenerace panelového sídliště v Semilech

    Regenerace opláštění panelových domů na sídlišti V Řekách v Semilech. Autorem realizace je společnost POPAS CZ, použitá střešní hydroizolace Sikaplan 15G. Zobrazený detail: vysoce funkční řešení izolace strojovny výtahu.

Novinky

01.02.2019

Stěhujeme se!! Tentokrát v rámci Brna. Naše nové skladové prostory najedete od 1.2.2019 na adrese Hájecká 14 v areálu ČSAD. Těšit se můžete na rychlejší odbavení, přehlednější uspo... (Více)

01.02.2018

Stěhujeme se!! Od dnešního dne najdete náš pražský sklad na nové adrese: U Arborky 696 v Praze Satalicích. Více metrů, více materiálu, lepší služby. Odkaz na mapu zde: https://mapy... (Více)

13.06.2017

Vážení zákazníci, s účinností od 1.7.2017 dochází k navýšení cen PVC a FPO fólií a příslušenství Sikaplan/Sarnafil ve výši cca 4-6% a stavební chemie Sika minimálně ve výši 6%. Pře... (Více)

24.10.2016

Vážení zákazníci, je nám líto, ale nadále již nejsme schopni eliminovat negativní dopady účtování palet výrobci PVC fólií, a od října 2016 jsme proto byli nuceni naplno zavést fakt... (Více)