Reference

  • Tekutá izolace Kemperol - Avon Rudník

    Aplikace tekuté hydroizolace Kemperol ve spojení s PVC hydroizolací Sikaplan 15G - překrytí degradované stříkané PUR izolace. Izolace Kemperol byla použita na složité detaily vzduchotechniky - obtížně přístupné, nepravidelné a pomocí fólie prakticky neopracovatelné - a to při plném provozu vzduchotechniky. Realizace firma POPAS CZ.

  • Regenerace panelového sídliště v Semilech

    Regenerace opláštění panelových domů na sídlišti V Řekách v Semilech. Autorem realizace je společnost POPAS CZ, použitá střešní hydroizolace Sikaplan 15G. Zobrazený detail: vysoce funkční řešení izolace strojovny výtahu.

  • Pochozí chodníky VGP Horní Počernice

    Speciální aplikace PP roštů jako obslužných chodníků na střechách VGP v Horních Počernicích s cílem minimalizovat nebezpečí poškození tepelné izolace, nároky na údržbu, a zároveň zachovat estetickou kvalitu řešení. Originální technické řešení vzniklo ve spolupráci s realizační společností Testa.

18.07.2016

Dovolujeme si oznámit, že od 15.7.2016 jsme na naší pražské pobočce posílili o nového kolegu. Součástí našeho týmu se stává pan Tomáš Marek, který má dlouholeté zkušenosti v oboru střešních izolací.

Od příchodu pana Marka si v prvé řadě slibujeme větší rychlost a hladkost odbavení odběrů v našem skladu v Holešovicích a celkové zkvalitnění způsobu vyřizování objednávek.

Pan Marek by se postupně měl stát první kontaktní osobou především pro naše pražské zákazníky a zákazníky realizující projekty v Praze při dotazech na dostupnost zboží a stav vyřízení zaslaných objednávek. Na starosti bude mít zajištění materiálu na sklad, výdeje materiálu ze skladu, zajištění materiálů dopravovaných od výrobce přímo na stavbu, zajištění našich doprav a zároveň by měl být schopen poskytnout potřebné technické informace.

Více novinek