Reference

  • Tekutá izolace Kemperol - Avon Rudník

    Aplikace tekuté hydroizolace Kemperol ve spojení s PVC hydroizolací Sikaplan 15G - překrytí degradované stříkané PUR izolace. Izolace Kemperol byla použita na složité detaily vzduchotechniky - obtížně přístupné, nepravidelné a pomocí fólie prakticky neopracovatelné - a to při plném provozu vzduchotechniky. Realizace firma POPAS CZ.

  • Pochozí chodníky VGP Horní Počernice

    Speciální aplikace PP roštů jako obslužných chodníků na střechách VGP v Horních Počernicích s cílem minimalizovat nebezpečí poškození tepelné izolace, nároky na údržbu, a zároveň zachovat estetickou kvalitu řešení. Originální technické řešení vzniklo ve spolupráci s realizační společností Testa.

  • Regenerace panelového sídliště v Semilech

    Regenerace opláštění panelových domů na sídlišti V Řekách v Semilech. Autorem realizace je společnost POPAS CZ, použitá střešní hydroizolace Sikaplan 15G. Zobrazený detail: vysoce funkční řešení izolace strojovny výtahu.

O společnosti

Společnost LS Systém CZ s.r.o. se zabývá dodávkami stavebních materiálů a odborným poradenstvím především v oblasti specializovaných aplikací izolací střešních plášťů, spodních staveb, opláštění budov a zateplení objektů.

Společnost vznikla v roce 2004, její majitelka a jednatelka Jaroslava Rybová však na daném trhu již čtyři roky předtím působila coby živnostník. Firma zaměstnává a externě spolupracuje s odborníky, kteří mají více než dvacetiletou praxi v oboru.

Našimi hlavními zákazníky jsou stavební firmy, které se zabývají stavbou či rekonstrukcemi střešních plášťů a zateplováním průmyslových, komerčních a bytových objektů, dále pak investoři staveb či majitelé rodinných a bytových domů.

Hlavním cílem společnosti je kromě cenové konkurenceschopnosti poskytování nadstandardních služeb a přístupu ke klientům. Orientujeme se na obchod s kvalitními materiály a spolupráci s prověřenými výrobci, od našich klientů - aplikačních společností - pak požadujeme odvedení špičkové práce ve vztahu ke koncovému zákazníkovi. Investorům nabízíme poradenství při volbě ideální skladby izolací, dodávku stavebních materiálů i zprostředkování kvalitní aplikační společnosti.

V posledních letech jsme výrazně rozšířili své aktivity, a to především otevřením skladovacích prostor v Praze a Brně, abychom tak zlepšili poskytované služby pro zákazníky z těchto regionů. Zároveň jsme pořídili nové vlastní zázemí firmy v Lomnici nad Popelkou a otevřeli zde specializovanou prodejnu izolačních materiálů pod názvem Lomnické středisko izolací. Tato prodejna je určena jak profesním zákazníkům, tak široké veřejnosti. Vedle samotných materiálů nabízíme zdarma též poradenství v dané oblasti a - jak je naším zvykem - neobyčejný přístup ke klientům.

Jako odlehčení hlavní obchodní činnosti jsme v roce 2011 založili projekt Gourmethouse.cz, v němž jsme spojili vášeň našich zaměstnanců pro kvalitní kuchyni s obchodní činností. Naší náplní v tomto ohledu je dovoz a distribuce špičkových gastronomických výrobků, jako jsou pravý balsamický ocet, extra panenský olivový olej, domácí italské těstoviny a v neposlední řadě luxusní čaje singapurské značky TWG Tea Company - více na www.gourmethouse.cz.