Reference

 • Regenerace panelového sídliště v Semilech

  Regenerace opláštění panelových domů na sídlišti V Řekách v Semilech. Autorem realizace je společnost POPAS CZ, použitá střešní hydroizolace Sikaplan 15G. Zobrazený detail: vysoce funkční řešení izolace strojovny výtahu.

 • Pochozí chodníky VGP Horní Počernice

  Speciální aplikace PP roštů jako obslužných chodníků na střechách VGP v Horních Počernicích s cílem minimalizovat nebezpečí poškození tepelné izolace, nároky na údržbu, a zároveň zachovat estetickou kvalitu řešení. Originální technické řešení vzniklo ve spolupráci s realizační společností Testa.

 • Tekutá izolace Kemperol - Avon Rudník

  Aplikace tekuté hydroizolace Kemperol ve spojení s PVC hydroizolací Sikaplan 15G - překrytí degradované stříkané PUR izolace. Izolace Kemperol byla použita na složité detaily vzduchotechniky - obtížně přístupné, nepravidelné a pomocí fólie prakticky neopracovatelné - a to při plném provozu vzduchotechniky. Realizace firma POPAS CZ.

Poradenství

 • Řešení střešních plášťů především u plochých střech
 • Řešení izolací balkónů a teras
 • Kotvení běžných i složitých střešních plášťů
 • Speciální hydroizolace - složité detaily, neobvyklé materiály
 • Doporučení vhodné a prověřené aplikační společnosti

Investorům či majitelům výrobních, komerčních a bytových staveb i rodinných domů nabízíme odborné poradenství při volbě nejvhodnějších a nejefektivnějších izolačních materiálů pro střechy, fasády či spodní stavby, poradenství při volbě skladby izolací, řešení střešního pláště, ať již u kotvených či přitížených systémů, řešení složitých izolací, dodávku uvedených materiálů i zprostředkování prověřené aplikační společnosti - dodavatele.

Za dobu své činnosti na trhu s izolačními materiály jsme si vybudovali pevné postavení. Spolupracujeme se všemi silnými výrobci a jsme schopni jejich výrobky nabízet za zajímavých finančních podmínek. Zároveň pečlivě sledujeme své zákazníky z řad aplikačních firem a dohlížíme na to, aby dodávky materiálů od naší společnosti byly spojeny výlučně s kvalitně odvedenou prací a vstřícným přístupem ke koncovému zákazníkovi. Díky tomu jsme investorům schopni doporučit vhodnou aplikační společnost, jejíž práce je zárukou dlouholeté bezproblémové funkce izolací.