Reference

  • Pochozí chodníky VGP Horní Počernice

    Speciální aplikace PP roštů jako obslužných chodníků na střechách VGP v Horních Počernicích s cílem minimalizovat nebezpečí poškození tepelné izolace, nároky na údržbu, a zároveň zachovat estetickou kvalitu řešení. Originální technické řešení vzniklo ve spolupráci s realizační společností Testa.

  • Tekutá izolace Kemperol - Avon Rudník

    Aplikace tekuté hydroizolace Kemperol ve spojení s PVC hydroizolací Sikaplan 15G - překrytí degradované stříkané PUR izolace. Izolace Kemperol byla použita na složité detaily vzduchotechniky - obtížně přístupné, nepravidelné a pomocí fólie prakticky neopracovatelné - a to při plném provozu vzduchotechniky. Realizace firma POPAS CZ.

  • Regenerace panelového sídliště v Semilech

    Regenerace opláštění panelových domů na sídlišti V Řekách v Semilech. Autorem realizace je společnost POPAS CZ, použitá střešní hydroizolace Sikaplan 15G. Zobrazený detail: vysoce funkční řešení izolace strojovny výtahu.

Zastoupení značek

Naše společnost nabízí materiály několika desítek výrobců, s nimiž spolupracuje na různé úrovni. Níže naleznete seznam těch nejvýznamnějších z nich.

 

VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR


Polyetylenová parotěsná zábrana zn. Ekopar, určená především pro ploché střechy. Naše společnost má výhradní zastoupení pro prodej tohoto materiálu v České i Slovenské republice.

Více o výrobku Ekopar
Certifikát autorizace

 

AUTORIZOVANÝ PRODEJCE

 

Profesionální hydroizolační systémy a stavební chemie švýcarské výroby - mPVC a FPO fólie značky Sikaplan a FPO fólie značky Sarnafil.

 

Profesionální hydroizolační a tepelně izolační systémy německé výroby - mPVC a FPO fólie, PIR desky a asfaltové pásy značky Bauder.

 


Špičkové polyuretanové hydroizolace zn. Kemperol, určené především pro izolace střešních plášťů všech typů, spodních staveb, teras, balkónů, mostních konstrukcí, a dále pak pro řešení složitých a obtížně opracovatelných detailů či napojení nesourodých materiálů.

Více o výrobku Kemperol

 

Špičkové mPVC hydroizolační fólie norské výroby Protan určené pro střešní pláště.

Prověřené mPVC fólie německé výroby Elbe určené pro izolace bazénů a jezírek.


Tepelně izolační panely na bázi polyizokyanurátu /PIR/ a polyuretanu /PUR/ zn. Recticel, určené pro ploché i šikmé střechy a pro stropní izolace.


NICOglass